Czytniki do e-podpisu i e-dowodu

Standardowy czytnik z karta kryptograficzną, który podłączasz kablem USB do komputera aby odczytać e-podpis

Czytnik do podpisu elektronicznego (STANDARD)

To urządzenie służy do składania e-podpisów za pomocą karty kryptograficznej. Podłączysz go do wszystkich urządzeń za pomocą portu USB. Wystarczy włożyć i gotowe! Łączy w sobie zaawansowaną technologię i nowoczesny wygląd. Spełnia niezwykle surowe wymagania stawiane m.in. systemom płatności czy systemom identyfikacji elektronicznej, w których największy najwyższy poziom bezpieczeństwa jest priorytetem!

Cena: 79 zł netto (97,17 zł brutto)

Mały czytnik do podpisu elektronicznego wyprodukowany przez Certum by Asseco

Czytnik do podpisu elektronicznego (MINI)

Czytnik MINI do składania podpisów elektronicznych to niewielkie i bardzo wygodne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem. Zmieści się wszędzie! Inteligentny sposób umieszczania karty w czytniku zwiększa jej bezpieczeństwo i ochronę. Model jest bardzo trwały, wykonany z mocnego, sztucznego tworzywa. Spełnia wszystkie wszystkie restrykcyjne wymogi dotyczące czytników kart inteligentnych.

Cena: 93 zł netto (114,39 zł brutto)

Standardowy czytnik do e-dowodu, który może odczytywać dane z nowego dowodu osobistego

Czytnik do e-dowodu

Jak sama nazwa wskazuje, czytnik jest przeznaczony do odczytywania elektronicznych dowodów osobistych. Czytnik kart zbliżeniowych działa w oparciu o technologię zbliżeniową (posiada certyfikat NFC). Dzięki opcji aktualizacji oprogramowania firmware nie ma potrzeby stosowania dodatkowych modyfikacji sprzętowych.Czytnik spełnia absolutnie wszystkie wymagania techniczne wskazane przez MSWiA dla czytników e-Dowodów bez PINPADu.

Cena promocyjna: 219 zł netto (269,37 zł brutto) 249 zł netto (306,27 zł brutto)

Czarne eleganckie etui które pomieści czytnik do podpisu elektronicznego

Eleganckie etui do czytnika MINI

Eleganckie etui na czytnik kart MINI. Mamy go w dwóch kolorach: czarnym lub czerwonym. Będzie pasował do twojego stylu i zestawu. Jest wierny i wytrzymały - będzie Ci służył jako doskonała ochrona przez wiele lat. Wykonany z ekoskóry, więc możesz mieć pewność, że podczas produkcji nie ucierpiało żadne zwierzątko (ani człowiek też).Wymiary etui: 7,5 x 4,3 cm (przy zamkniętej klapce). Znakowanie: logo wytłoczone na tylnej ściance etui.

Cena: 15 zł netto (18,45 zł brutto)

Kim jesteśmy?

TwójPodpis.pl to mobilny punkt, dzięki któremu uzyskasz podpis elektroniczny w Warszawie bez wychodzenia z domu. Szybko, z profesjonalną i fachową obsługą. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Certum by Asseco. Działamy na terenie stolicy.

Kontakt

  • Właścicielem marki TwójPodpis.pl jest Brandigence Kamil Newczyński NIP: 5242541506 REGON: 380639957
  • kontakt@twojpodpis.pl
  • 507 448 442
© 2019 TwójPodpis.pl

Używamy twoich ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze przeglądanie oznacza zgodę na ich korzystanie.