Czytniki do e-podpisu i e-dowodu

Standardowy czytnik z karta kryptograficzną, który podłączasz kablem USB do komputera aby odczytać e-podpis

Czytnik do podpisu elektronicznego (STANDARD)

To urządzenie służy do składania e-podpisów za pomocą karty kryptograficznej. Podłączysz go do wszystkich urządzeń za pomocą portu USB. Wystarczy włożyć i gotowe! Łączy w sobie zaawansowaną technologię i nowoczesny wygląd. Spełnia niezwykle surowe wymagania stawiane m.in. systemom płatności czy systemom identyfikacji elektronicznej, w których największy najwyższy poziom bezpieczeństwa jest priorytetem!

Cena: 79 zł netto (97,17 zł brutto)

Mały czytnik do podpisu elektronicznego wyprodukowany przez Certum by Asseco

Czytnik do podpisu elektronicznego (MINI)

Czytnik MINI do składania podpisów elektronicznych to niewielkie i bardzo wygodne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem. Zmieści się wszędzie! Inteligentny sposób umieszczania karty w czytniku zwiększa jej bezpieczeństwo i ochronę. Model jest bardzo trwały, wykonany z mocnego, sztucznego tworzywa. Spełnia wszystkie wszystkie restrykcyjne wymogi dotyczące czytników kart inteligentnych.

Cena: 93 zł netto (114,39 zł brutto)

Standardowy czytnik do e-dowodu, który może odczytywać dane z nowego dowodu osobistego

Czytnik do e-dowodu

Jak sama nazwa wskazuje, czytnik jest przeznaczony do odczytywania elektronicznych dowodów osobistych. Czytnik kart zbliżeniowych działa w oparciu o technologię zbliżeniową (posiada certyfikat NFC). Dzięki opcji aktualizacji oprogramowania firmware nie ma potrzeby stosowania dodatkowych modyfikacji sprzętowych. Czytnik spełnia absolutnie wszystkie wymagania techniczne wskazane przez MSWiA dla czytników e-Dowodów bez PINPADu.

Cena: 249 zł netto (306,27 zł brutto)

Czarne eleganckie etui które pomieści czytnik do podpisu elektronicznego

Eleganckie etui do czytnika MINI

Eleganckie etui na czytnik kart MINI. Mamy go w dwóch kolorach: czarnym lub czerwonym. Będzie pasował do twojego stylu i zestawu. Jest wierny i wytrzymały - będzie Ci służył jako doskonała ochrona przez wiele lat. Wykonany z ekoskóry, więc możesz mieć pewność, że podczas produkcji nie ucierpiało żadne zwierzątko (ani człowiek też). Wymiary etui: 7,5 x 4,3 cm (przy zamkniętej klapce). Znakowanie: logo wytłoczone na tylnej ściance etui.

Cena: 15 zł netto (18,45 zł brutto)

Kim jesteśmy?

TwójPodpis.pl to mobilny punkt, dzięki któremu uzyskasz podpis elektroniczny w Warszawie bez wychodzenia z domu. Szybko, z profesjonalną i fachową obsługą. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Certum by Asseco. Działamy na terenie stolicy.

Kontakt

© 2024 TwójPodpis.pl

Używamy twoich ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze przeglądanie oznacza zgodę na ich korzystanie.