Zestawy do podpisu elektronicznego

Telefon komórkowy z aplikacją SimplySign służącą do składania podpisów elektronicznych w chmurze

Zestaw SIMPLY SIGN - jedyny taki na rynku


SimplySign to najbardziej mobilny ze wszystkich kwalifikowanych podpisów elektronicznych. Innymi słowy to certyfikat kwalifikowany, który możesz obsługiwać zarówno z poziomu aplikacji na swoim smartfonie, jak i z poziomu laptopa, czy komputera stacjonarnego. Jest to pierwsza i jak na razie jedyna tego typu usługa oferowana na polskim rynku. Podpisujesz dokumenty całkowicie cyfrowo - bez konieczności posiadania kart lub czytników.

SIMPLYSIGN na 1 rok - 369 zł netto (453,87 zł brutto)
SIMPLYSIGN na 2 lata - 469 zł netto (576,87 zł brutto)
SIMPLYSIGN na 3 lata - 569 zł netto (699,87 zł brutto)

Zestaw MINI


Urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Dzięki niewielkim rozmiarom zestaw MINI będzie idealnie pasował do tych, którzy szukają wygodnych i kompaktowych rozwiązań mobilnych. Wkładasz do portu USB i gotowe! Czytnik MINI do e-podpisu ma jedynie 4 cm długości.

Zestaw MINI na 2 lata: 399 zł netto (490,77 zł brutto)
Zestaw MINI na 3 lata: 499 zł netto (613,77 zł brutto)

Kim jesteśmy?

TwójPodpis.pl to miejsce, gdzie całkowicie zdalnie uzyskasz podpis elektroniczny (certyfikat kwalifikowany). Bez wychodzenia z domu. Minimum formalności. Szybko, z profesjonalną i fachową obsługą. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Certum by Asseco. Z racji spotkań on-line, obsługujemy CAŁĄ POLSKĘ!

Kontakt

© 2024 TwójPodpis.pl

Używamy twoich ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze przeglądanie oznacza zgodę na ich korzystanie.