Chcesz uzyskać podpis elektroniczny zdalnie?

Bez wychodzenia z domu, czy udawania się do punktu?​

Zdalna weryfikacja jest dla Ciebie!​

Aby uzyskać w pełni działający podpis elektroniczny, potrzebny jest nie tylko zakup nośnika (aplikacja mobilna lub forma pendrive), ale również weryfikacja Twojej tożsamości. Bez tego nie otrzymasz certyfikatu, który później instalujesz na wybranym przez siebie, wyżej wspomnianym nośniku.

Zdalna weryfikacja, czy też zdalna identyfikacja, to proces, w którym za pomocą Skype’a lub Teams’ów łączysz się z nami na wideorozmowie. Spotkanie trwa zwykle ok 20 minut, a po zakończeniu rozmowy, już w ciągu pół godziny, możesz cieszyć się swoim certyfikatem i podpisywać niezbędne dokumenty.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej napisz do nas lub zadzwoń.

Słuchawka telefoniczna - kontakt z TwójPodpis.pl - podpisy elektroniczne

Zadzwoń: 507 448 442

To najszybsza i najłatwiejsza forma. Pracujemy od 8:30 do 17:00 w dni powszednie.

Kontakt e-mail z TwójPodpis.pl - podpis elektroniczny w Warszawie

Napisz: kontakt@twojpodpis.pl

To najlepszy sposób poza godzinami naszej pracy.

Kim jesteśmy?

TwójPodpis.pl to miejsce, gdzie całkowicie zdalnie uzyskasz podpis elektroniczny (certyfikat kwalifikowany). Bez wychodzenia z domu. Minimum formalności. Szybko, z profesjonalną i fachową obsługą. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Certum by Asseco. Z racji spotkań on-line, obsługujemy CAŁĄ POLSKĘ!

Kontakt

© 2024 TwójPodpis.pl

Używamy twoich ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze przeglądanie oznacza zgodę na ich korzystanie.